Performans Pazarlama

E - Ticaret Danışmanlığı

Yeni başlayan, büyümekte olan ve orta ölçekli e-ticaret markalarında tek bir hedefimiz var: büyümek. Her zaman büyümek için daha fazla fırsat vardır. Büyüme aşamasının neresinde olursa olsunlar, doğrudan tüketiciye veya işletmelere satış yapmayı amaçlayan, her sektörden işetmelerle işbirliği yapıyoruz.

Eşsiz E-ticaret deneyimimiz ve uzmanlığımızla oluşturacağımız e-ticaret stratejisi, UI/UX tasarımı ve web geliştirme yoluyla ortaklarımıza müşteri kazanma, yaşam boyu değeri (LTV) derinleştirme ve gelir optimizasyonu konusunda destek sağlıyoruz.

Image link
A/B Testleri
Daha iyi alışveriş deneyimi için birden fazla alternatif modeller oluşturarak 'en iyiyi' ararız.
Image link
Kullanıcı Deneyimi
Ziyaretçilerin alışveriş yolculuğundaki sorunlu alanları ortadan kaldırarak neyimi iyileştiririz.
Image link
Web Geliştirme
Yeni mi başlıyorsunuz? Size ihtiyacınıza yönelik e-ticaret projeleri geliştirebiliriz.

E - Ticaret Danışmanlığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret danışmanı, bir işletmenin çevrimiçi satış ve pazarlama hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan bir uzmandır. Bu danışmanlar, e-ticaret operasyonları, dijital pazarlama stratejileri, müşteri deneyimi, dönüşüm optimizasyonu ve veri analizi konularında geniş bir bilgi ve deneyime sahiptirler.

Evet, e-ticaret danışmanlığı hizmeti, doğru uygulandığında, bir işletmenin çevrimiçi satışlarını önemli ölçüde artırabilir. Bir e-ticaret danışmanı, işletmenizin çevrimiçi varlığını ve performansını iyileştirmek için bir dizi strateji ve taktik kullanır.

E-ticaret danışmanları, web sitesi optimizasyonu, SEO, SEM, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlaması ve diğer dijital pazarlama teknikleri konusunda bilgi ve deneyime sahip oldukları için, bu teknikler doğru bir şekilde uygulandığında işletmelerin çevrimiçi görünürlüğünü artırabilir ve daha fazla potansiyel müşteri çekebilir.

Evet. E-ticaret projelerinize sıfırdan kurulum ve destek hizmeti sağlıyoruz. Hem kendi ekibimiz hem de partnerlerimiz ile sektörünüze en uygun ve projeniz için gerekli özelliklere sahip e-ticaret sitesini oluşturabiliriz.

Evet. Platformlar arası e-ticaret sitelerini taşıyabiliriz. Bu hizmet kapsamda mevcut tasarımınızın korunması veya benzerinin tekrar oluşturulması, ürün, kategori ve üyelerinizin aktarılması gibi işler mevcut. Opencart'tan Ticimax'e Geçiş için ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz.